wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Pomiar wartości elektrycznych » Mierniki rezystancji uziemienia
Producenci
Polecają nas
Opinie o Sklepie BARJAS :
 
Opinie o użytkowniku Lukisara - Barjas.pl
 

 

Mierniki rezystancji uziemienia

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne mierniki rezystancji uziemienia w korzystnej cenie. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wysoką dokładnością pomiarów, zgodnie z aktualnymi zapotrzebowaniami przemysłowymi. Dzięki zaawansowanej technologii i solidnej konstrukcji, nasze mierniki do pomiaru rezystancji uziemienia są nie tylko efektywne, ale także łatwe w obsłudze. Będą one idealnym wyborem dla profesjonalistów w branży elektrycznej ceniących korzystność finansową połączoną z wysoką jakością. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi miernikami do pomiaru rezystancji uziemienia i ich ceną!

Mierniki rezystancji uziemienia - specyfika

Urządzenie poprzez podanie parametrów informuje użytkownika o stanie instalacji elektrycznej oraz o poprawności jej wykonania. Stosowanie miernika rezystancji uziemienia gwarantuje bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia awarii.

Mierniki rezystancji uziemienia pozwalają dokonać dokładnego pomiaru i testu ciągłości instalacji. Stanowią ważny element ochrony przeciwprzepięciowej, przeciwpożarowej oraz odgromowej. Występują również uziemienia o charakterze pomocniczym, które zapewniają zabezpieczenie przeciwporażeniowe.

Mierniki rezystancji uziemienia są niezbędnym urządzeniem zarówno w domach, jak i obiektach przemysłowych. Urządzenie używane jest na potrzeby przeglądów i diagnostyki instalacji elektrycznych. Mierniki rezystancji uziemienia pełnią szczególnie ważną funkcję w obiektach zagrożonych wybuchem - związanych chociażby odprowadzaniem ładunków elektrycznych do ziemi. Proponowane urządzenia dostępne są również ze Świadectwem Wzorcowania.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Świadectwo Wzorcowania
MIERNIK REZYSTANCJI UZIEMIENIA ST-5300B
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Miernik rezystancji uziemienia - dopasowany do potrzeb

Podczas wybierania miernika do pomiarów rezystancji uziemienia należy pamiętać, że cena jest uzależniona od potrzeb i oczekiwań użytkowników Podstawowymi różnicami jest, chociażby pomiar napięcia (V) czy chęć stosowania miernika do pomiarów rezystancji uziemienia na otwartym terenie podczas trudnych warunków atmosferycznych.

Miernik ST-5300B posiada żółtą gumową obudowę, dzięki której urządzenie będzie chronione przed szkodliwymi czynnikami mechanicznymi. Miernik do pomiarów rezystancji uziemienia wyposażony został w podświetlany wyświetlacz ułatwiający pracę późnym wieczorem lub nocą. Widoczne większe cyfry na ekranie mierzą 25 mm, natomiast mniejsze posiadają 15 mm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mierników rezystancji uziemienia. 

Kontakt
  • F.H.U. BARJAS
    Barbara Jasikowska

    NIP: PL631-139-17-21
  • E-mail:biuro@barjas.pl
  • Telefon604 091 571
  • Godziny działania sklepucodziennie 8,00 - 15,00 informacje: 24h
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu