wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Pomiar wartości elektrycznych » Mierniki rezystancji pętli zwarcia
Producenci
Polecają nas
Opinie o Sklepie BARJAS :
 
Opinie o użytkowniku Lukisara - Barjas.pl
 

 

Mierniki rezystancji pętli zwarcia

W naszej ofercie posiadamy profesjonalne mierniki do pomiaru rezystencji pętli zwarcia. Wykorzystywane są głównie przez elektryków w trakcie pomiarów informujących o bezpieczeństwie instalacji elektrycznej. Mierniki rezystencji pętli zwarcia znajdujące się wśród naszego asortymentu zostały wyposażone w przewody pomiarowe z sondami igłowymi. Dzięki nim można wykonać test poprawności podłączenia instalacji elektrycznej jeszcze przed rozpoczęciem korzystania.

Miernik rezystancji pętli zwarcia swoje zastosowanie znajdzie w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych, w których występuje instalacja niskiego napięcia. Urządzenie to może pracować w sieciach o napięciu przemiennym w zakresie od 50 V do 250 V. Mierniki przeznaczone są do badań kontrolnych ochrony przeciwporażeniowej z dokładnym pomiarem już po pięciu sekundach oraz posiadają wbudowaną funkcją automatycznego zabezpieczenia przed przekroczeniem danego zakresu. Miernik rezystancji pętli zwarcia dedykowany jest dla instalatorów oraz pomiarowców.

Oferowane przez nas mierniki rezystancji pętli zwarcia dostępne są również ze Świadectwem Wzorcowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Świadectwo Wzorcowania

Kontakt
  • F.H.U. BARJAS
    Barbara Jasikowska

    NIP: PL631-139-17-21
  • E-mail:barjaspl@gmail.com
  • Telefon604 091 571
  • Godziny działania sklepucodziennie 8,00 - 15,00 informacje: 24h
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu