wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Blog
Producenci
Polecają nas
Opinie o Sklepie BARJAS :
 
Opinie o użytkowniku Lukisara - Barjas.pl
 

 

Blogrejestrator temperatury

ROLA URZĄDZEŃ DO POMIARU TEMPERATURY W ŻYCIU CZŁOWIEKA

 

Opublikowano: 23.04.2019

 

Ocena temperatury otaczającego nas świata towarzyszyła człowiekowi praktycznie od zawsze, jednak nie zawsze była ona wystarczająco precyzyjna. Przed odkryciem mierników ciepła określano jego poziom w bardzo prowizoryczny sposób. Gdy było zimno, ubierano dodatkową odzież i rozpalano ogień, a gdy temperatura wzrastała, odkładano odzienie na bok. Z czasem dokładniejsze określanie temperatury było jednak konieczne.


Czytaj dalej


termometr do lodówki

TERMOMETRY DO ZADAŃ SPECJALNYCH

 

Opublikowano: 23.04.2019

 

Kontrolowanie temperatury otoczenia ma bardzo duże znaczenie w wielu okolicznościach. Wiele procesów przetwórczych czy chemicznych może odbywać się jedynie w określonych warunkach, a każda zmiana może mieć niekorzystne skutki i prowadzić do bardzo dużych strat związanych np. z wyrzuceniem całej partii produktów. Gdzie przydatne jest kontrolowanie temperatury i dlaczego?


Czytaj dalej


luksomierz

BARDZIEJ SPECJALISTYCZNE PRZYRZĄDY POMIAROWE

 

Opublikowano: 23.04.2019

 

Temperatura nie jest jedynym parametrem, który człowiek chce kontrolować. Istnieje bardzo wiele innych czynników, które mają duży wpływ na nasze zdrowie i kondycje lub stan otoczenia, których wartość staramy się w różny sposób optymalizować. Zanim jednak dokonamy zmian, warto określić, czy konieczne jest ich wprowadzenie i w jakim stopniu należy to zrobić. Podczas wykonywania tego zadania doskonale sprawdzają się precyzyjne urządzenia pomiarowe.


Czytaj dalej


miernik rezystancji pętli zwarcia

URZĄDZENIA POMIAROWE DLA ELEKTRYKÓW

 

Opublikowano: 23.04.2019

 

Prąd elektryczny towarzyszy nam na co dzień praktycznie wszędzie – instalacje w domach, akumulatory samochodowe, baterie w telefonach i tabletach oraz wiele innych przykładów udowadnia, jak istotna w życiu człowieka jest jego rola. Aby uzyskiwać coraz większe parametry przepływu prądu oraz zapobiegać jego przedostawaniu się tam, gdzie nie jest to wskazane, wykorzystuje się odpowiednie mierniki.


Czytaj dalej

Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • F.H.U. BARJAS
    Barbara Jasikowska

    NIP: PL631-139-17-21
  • E-mail:biuro@barjas.pl
  • Telefon604 091 571
  • Godziny działania sklepucodziennie 8,00 - 15,00 informacje: 24h
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu